top of page

TESLİMAT KOŞULLARI

  • theclubmam.com üzerinden satılan ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir.

  • theclubmam.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürünleriniz temin edilerek3-5 iş günü içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında  kargoya teslim edilmektedir. 

  • Satın aldığınız ürüne ilişkin kargo alıcı ödemeli olup, 10 ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo yollanmaktadır.

  • Kargo firması size verdiğiniz adreste ulasamazsa, adresinize, üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir “Haber Kağıdı” bırakacaktır. Bu numaraları arayarak paketinizle ilgili bilgi alabilirsiniz. 3 gün içinde alınmayan paketler CLUBMAM!a iade edilir.CLUBMAM'a iade edilen kargonun tekrar sevkini istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  • theclubmam.com' dan yapılan alışverişlerin sevkiyat işlemleri ARAS Kargo tarafından sağlanmaktadır.

  • Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından CLUBMAM'a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin iadesi yapılacaktır.

bottom of page