top of page

Journey to your own top.

Hakkımızda birkaç şey...

CLUBMAM olarak hedefimiz sizlere öncelikle yoga konusunda heyecanlanmanızı sağlayacak HammockYoga & MatYoga gibi çok sayıda ders ve hizmet sunmaktır.

 

Fulya BJK bölgesindeki stüdyomuzda yoganın yanısıra yaşam kalitenizi arttıracak Pilates, Hamilelikte Pilates,  BungeeFitness, Dance vb gibi... popüler egzersizler, yeni mezunlarımızla ücretsiz staj dersleri, herkese açık nefes ve meditasyon egzersizi sunuyoruz. Egzersizi herkesin aynı şekilde yapmadığını biliyor ve öğrencilerimizin her birinin ihtiyaçlarına en uygun dersi bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Yaşamınızda olumlu bir değişiklik yapmaya hazır mısınız? Sizleri de ailemizde görmekten mutluluk duyarız.

PhotoRoom_20210915_163312 2_edited.jpg

Fulya bölgesinde faaliyet gösteren saygın bir butik işletme olarak asıl amacımız, özellikle yoganın sunduğu keşiflerle dolu bu uzun yolda başkalarına rehberlik etmektir. Vücudunuzu hareket ettirmek, ruhsal gelişim yaşamak ya da anın tadını çıkarmak istiyorsanız, bu pratikten yararlanacağınızdan eminiz.


CLUBMAM daha önceki adıyla MAMACADEMY,  2018 yılından beri uzmanlıkları ve ihtiyacı veya beceri seviyesi fark etmeksizin her bir öğrencisine gösterdiği bağlılıkla nam salmıştır. Bugüne dek birliktelik sağladığımız öğrenci kitlemizle gurur duyuyoruz ve sizi de ailemizde görmek için sabırsızlanıyoruz.

AKADEMİYİZ

Eğitmen eğitimleri veriyor, workshoplar ile yaşam boyu eğitimi sürdürüyoruz.

SANAT YAPIYORUZ

Zihninizdeki sanatı bedeninizde harekete dönüştürüyoruz.

EĞLENİYORUZ

Hayatın ağırlığını kapıda bırakıp hafifliyoruz.Yerçekimi de dahil, bizi aşağı çeken her şeye meydan okuyoruz.

CLUBMAM Boutique Studio,  vücudumuzun gücünü artıran, zihin güçlerimizi geliştiren, aynı zamanda eğlence ile egzersiz yaparak, hoş vakit geçirmenizi sağlayacak olan çeşitli spor dallarını, bünyesinde barındırır.

Sürekli yenilik peşinde olup spor severlere egzersizin eğlenceli yönünü sunmayı hedefleyen ve Türkiye’de yeni akımları başlatan kurucusu Mine Melek  ‘White Wings’ adını verdiği sosyal sorumluluk projesi ile geleceğimizin mimarı çocukların hayalleri için kanatlanmayı hedefliyor.

350 metre kare kurulu alanında Fitness kültürü çatısı altındaki farklı ve özel konsepti ile spor severlere gerek dinlenme gerek sosyalleşme alanı olarak hizmet eder. 

Akademik yapısında eğitim ve öğretim organizasyonları, eğitmenlik eğitimleri, workshoplar, yurtiçi ve yurtdışı eğitimler için host stüdyo olarak ayrıca sosyal sorumluluk projeleri ile sporsal faaliyetlerini tam anlamıyla genişletmiştir.

Sporun her dalı insan sıhhati için faydalıdır. Fakat zaman, yaş ve ortam göz önünde bulundurularak sistemli olarak yapılan spor sağlık için faydalıdır. Spor yapmanın yaşı yoktur. Bu nedenle ClubMAM bünyesinde varolan derslerin içeriği çocuklar, gençler, yetişkinler ve ileri yaşlara hitap edecek şekilde çeşitlilik gösterir. En önemli prensibi güvenli egzersiz ilkeleri olduğu için, eğitime önem veren ClubMAM aynı zamanda bünyesindeki eğitmenlere ve mesleğe yeni atılan eğitmen adaylarına akademik olarak da hizmet vermektedir.

Sporun zorunluluk değil yapmak için can atılan bir aktivite olmasını hedefleyen ClubMAM bitmeyen yenilikçi egzersizleri ile her yaşa hitap ederek İstanbul’un özel bir stüdyosu haline gelmiştir. Sağlıklı yaşamanın yanı sıra sağlıklı yaş almak için en büyük zenginliğimizin sağlığımız olduğunu unutmamalı. Beden, zihin, ruh ve öz bütünlüğü ile yaşam kalitesini yükseltmek isteyenlere hizmet vermek bizim için büyük mutluluk ve keyiftir. Sağlığına yatırımı öncelik haline getirirken eğlence ile egzersizi yaşamak isteyen herkesi ClubMAM'ın ayrıcalıklarını ve konforunu yaşamaya davet ediyoruz.

bottom of page