top of page

CLUBMAM'da

Profesyonel Kişiselleştirilmiş Özel Dersler ve Grup Dersleri

HAMMOCKYOGA

HAMMOCKYOGA
ÖZEL & GRUP DERSLERİ

HammockYoga ile yerçekimine meydan okurken egzersizin tadını çıkartın!

Kişiye özel birebir derslerimizin yanısıra aylık düzenlenen grup derslerimizde seviyenize uygun sınıflarımıza katılabilirsiniz.

MAT YOGA

MAT YOGA
ÖZEL & GRUP DERSLERİ

Ruhu ve bedeni birtakım yöntemlerle eğiterek bu yolla bedene ve ruhsal yaşama egemen olmayı amaçlayan Hint felsefe sistemi ile sizleri kucaklıyoruz.

PILATES

PİLATES REFORMER
ÖZEL & GRUP DERSLERİ

Ekibimizle, sizlere bir egzersizden daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz. Yeniden ve yeniden özel olduğunuzu hissedeceksinizKişiye özel, hedefe uygun, güvenli pilates metodları ile sağlık problemleri giderici, düzeltici egzersizler uygulanmaktadır.

Hamilelik dönemine özel

HAMİLELİKTE
PİLATES & YOGA

 

Hamilelik dönemine özel birebir pilates ve yoga dersleri

Fonksiyonel Egzersiz

FUNCTIONAL TRAINING
ÖZEL DERS

 

Rutin olmayan antrenman programlarınız en güncel egzersiz metotlarıyla hazırlanırken motivasyonunuzun en üst düzeyde olması sağlanır. Asıl hedefimiz egzersiz yaparken eğlenmenizdir.

BUNGEEGYM

BUNGEEGYM
ÖZEL & GRUP DERSLERİ

Macera severlerin, popüler tercihi Bungee Fitness kaslarını güçlendirirken; dans etmeyi ve havada uçmayı sevenlere yepyeni bir antrenman şekliyle ilham veriyor ve tüm bunları yaparken eğlence ve egzersizi bütünleştiriyor. 

TRX

TRX 
ÖZEL & GRUP DERSLERİ

TRX Suspension Training, kalın dokuma iplerden oluşan askı sistemiyle oluşturulmuş, egzersizlerin direncini kendi vücut ağırlığımızla uygulamaya yarayan bir kuvvet antrenmanı yöntemidir.

MASTERSLIDE

MASTER SLIDE
ÖZEL & GRUP DERSLERİ

Her seviye ve hedefe uygun çalışma imkanı sağlayan Master Slide ile kilo vermek isteyen, tüm vücut kaslarını güçlendirmek ve kardiyo programında eğlenceli yollar arayan herkese harika bir egzersiz programı sunuyor.

LATIN DANCE - ZUMBA

LATİN DANCE
ÖZEL & GRUP DERSLERİ

Latin esintili bir dans fitness programı olup, dünya çapındaki en yaygın dans fitness programıdır. Eğlence, müzik, dans ve aerobik figürlerini içerir.

MASAJ

ÖZEL MASAJ 
SERVİSİ

* Özel olarak Hypervolt masaj aleti, medical kremler  ve özel yağlar ile uygulanmakta olan masaj hizmetimiz sadece resepsiyondan alınan randevu üzerine yapılmaktadır.

FİZYOTERAPİ

FİZYOTERAPİ 
SERVİSİ

 

Uzman Fizyoterapist eşliğinde yapılan özel seanslardır.

DİYETİSYEN

BESLENME UZMANLIGI
SERVİSİ

Konusunda uzman beslenme uzmanları ile buluşmanızı sağlayacak olan platformlar hazırlanmaktadır.

bottom of page