top of page

Zıpla, uç, ters dön, oyna!

Oyna, Uç, Sallan, Dön ve Ters Dön – bunları şimdiye dek yaratılmış olan en yaratıcı çocuk hamak yoga -fitness dersi AirArts®Hammock JUNIOR ile güvenle yap!


5-6 / 7-9 YAŞ : AirArts®Junior eğitimi çocukları tablet ekranlarından uzaklaştırırken fiziksel sağlık ile zihinsel gelişim için sağlam bir temel oluşturmaya motive etmenin etkili bir yoludur. Spor büyüme çağındaki çocuklar için bedensel sağlık ve fiziksel gelişme yönünden, iyi bir kişilik oluşması ve ruh sağlığı bakımından yararlı ve gereklidir. Bu eğitim sporu çocuklar için eğlenceli ve arzu edilen bir aktivite haline getirecektir.

Bu dersler çocuk olmanın özünden bahseder. Büyümek, çocukların zıplama, tırmanma, sallanma ve dönme arzularını değiştirmek. Bu hareket arzusu çocuklar için oldukça zevklidir çünkü vestibüler ve iç algısal deneyimler çocukların pek çok duruş, görsel ve uzamsal becerisinin temellerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Bu etkinlikler, beceriler ve uçma hissi Sadece Çocuklar Derslerinde verilmektedir. Pozlar çocukların egzersizden zevk almayı keşfetmeleri ve vücut ve beyinlerini çalıştırarak sağlıklı, güçlü ve dengeli gelişmelerine yardım etmek üzere tasarlanmıştır. Hamak deneyimi cesaret ve özgüven aşılayarak her ders sonunda gurur, hafiflik ve şükran duygularını tetikler.

Eğitmenler bu deneyimin en önemli kısmının çocuklara vücutlarının farkında olma ve vücutlarına saygı duyma olduğunu, sağlık ve egzersizin önemini öğretmek olduğunun farkındadır. Çocuklar AirArts®Hammock deneyiminin en iyi kısmının HER ŞEY olduğunu söylüyor! AirArts® Hamağında sallanmaktan uçma duygusunu deneyimlemeye kadar – bizler birlikte çocuklarımızın zihinlerini bir olasılıklar dünyasına ve onların en harika hayat dolu kendi öz benliklerine açıyoruz.
48 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page