top of page

Mayısta eğlence ile kalori yakma zamanı!...

Bahar demek soğukların kırılması, doğanın uyanması, ağaçların çiçeklenmesi demek. Bahar aylarında bazı günler güneş parlasa da, bazı günler bulutların arasından yüzünü hiç göstermiyor. Havalardaki bu dengesizlik vücudumuzdaki enerji dengesini de bozuyor, doğanın bir parçası olan metabolizmamız bu değişimlere ayak uydurabilmek için hızlı değişimler geçiriyor ve sonuçta bahar yorgunluğu dediğimiz olay çıkıyor ortaya. Bahar yorgunluğunun üstesinden gelmek yeni derslerimizle tanışın!...Eğlence ile egzersizin yeni adresi ClubMAM'da Mayıs;


ZUMBA : Dans figürlerinin yanı sıra aerobik hareketlerini de içeren Zumba squat ve lunge gibi fitness hareketlerini de kapsar. Hızlı ve yavaş ritimli müzikler ile kardiyo egzersizleri ve direnç çalışmalarını buluşturan Zumba, başta bel, basen, kalça ve karın kasları olmak üzere vücudun tüm kaslarının çalıştırılmasını sağlar.


AERO DANCE : Aero Latino Dans, aerobik hareketler eşliğinde yapılan oldukça hareketli bir dans türüdür. Genellikle kilo vermek ve formda kalmak için gerçekleştirilir. Ritim eşliğinde belirli hareketlerin tekrarı ile gerçekleştirilen bu dans keyifli olmasının yanı sıra her seviyeye uygun bir programdır.


HAMMOCK ACROBATICS : Hamak derslerinde belli bir seviyeye geldikten sonra ileri seviye akrobatik hareketler ile yerçekimine daha fazla meydan okuyan tırmanma, dolama, düğüm, düşüş teknikleri ile gücünüzü ve heyecanı yeniden keşfedin.

MAT PİLATES : Mat pilates, minder üzerinde kendi vücut ağırlığımız ile yapılan faydalı egzersizler serisidir. Vücudunuzda hızlı bir sıkılaşma; karın, kalça, basen bölgesinde toparlanma, bacaklarda sıkılaşma, duruşunuzda bir düzelme ve genel olarak güçlenmeyi sağlarken ilk dersten itibaren etkilerini hisseder ve birkaç ay içindeki bedeninizdeki değişime tanık olabilirsiniz.


VİNYASA YOGA : Vinyasa Yoga, aktif bir yoga tarzı. Basitçe nefes ve hareketin senkronizasyonunu hedefler. Nefesi açarken, bedeni, duyguları ve zihni açma deneyimi sunar. Aktifliğin içinde, dinginliği araştırma fırsatı sunan bu derslerimiz, bedeni ısıtan, güçlendiren, esneten ve temizleyen akışlar içerir.


77 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page