top of page

Hayat ‘Ben’den ‘Biz’e, ‘Biz’den ‘Bir’e yapılan yolculuktur.

Güncelleme tarihi: 17 Şub 2023

ClubMAM 'da yeni bir workshop serisine başlıyor.Her ay farklı temalarla karşınızda olacağımız “Let’s Talk” buluşmalarında zihinsel yorgunlukları geride bırakıp, bu yorgunlukların bedensel yansımalarından arınacağımız şifa dolu bir yolculuğa çıkıyoruz.


Hayatta hepimizi sınırlayan bazı zayıflıklar ve yorgunluklar var. Bu zayıflıklar bizi potansiyelimize ulaşmaktan alıkoyuyorlar. Zayıf yönlerimiz, korkularımız ve zihinsel blokajlarımız, yaşamak istediğimiz hayattan zevk almamıza engel oluyor. ClubMAM, Let’s Talk workshoplarıyla, bizi geride tutan tüm bu zayıflıkların üstesinden gelmemiz için her ay farklı temalarla bir kapı açıyor. Doğru yönde gitmek ve önünüze gelen engelleri aşmak bu zihinsel egzersizlerle çok daha keyifli olacak.


Kurucumuz Mine Melek, zihinsel yorgunluklar ve bunların bedene yansımalarını geride bırakmak için gerçekleştirdiği Let’s Talk buluşmalarıyla ilgili şunları söylüyor: “Yaşadığımız yoğun ve stresli hayatın sebep olduğu bedensel yorgunluklarımıza bir de bununla gelişen değişken ruh hali, yarı yolda bırakılmışlık hissi veya motivasyon kayıpları da eklenince sadece fiziksel egzersiz yapmak bazen bu enerjiyi olumlamada tam anlamıyla etkili olmaz. Let's Talk buluşmalarında her ay farklı bir temayla birlikte bu workshobu yaparken tüm bunların üstesinden birlikte gelecek ve birlikte şifalanacağız.Hep birlikte içimizdeki o parlak ışığın farkına varmamız için bu workshopları gerçekleştirirken, bir yandan da farklı bir manevi noktayı vurgulamak istiyoruz. "MADDİ BİR KARŞILIK YERİNE, YARDIM AMAÇLI EVRENSEL BİR ALIŞVERİŞ" Zihinsel yorgunlukları geride bırakıp, bu yorgunlukların bedensel yansımalarından arınacağımız şifa dolu yolculuğumuzda, evrendeki ve içimizdeki manevi akışı dengelemek adına maddi bir karşılık yerine, yardım amaçlı evrensel bir alışverişe niyet ediyoruz.


Evde öylece duran ama başka birinin ihtiyacı olabileceğini düşündüğünüz birkaç eşyanızı yardım amaçlı yanınızda getirmenizi istiyoruz. Toplanan malzemeyi ihtiyacı olanlarla paylaşırken şifanın, sevginin çoğalmasına, bütünün hayrına olmasına, hayatımızda ve içsel derinliklerimizde hakikatı yaşamaya niyet ediyoruz. Gönlünüzden geçen niyete eş, ağzınızdan çıkan sözler gerçekleşmek üzere evrene teslim edilir ve evren size asla borçlu kalmaz! Niyetiniz hayatınızın rotasını belirler. Mümkün senin rızandır. Evrendeki bu mucizevi dönüşümün bir parçası olmak sevgi dolu akışa güvenmektir. Hayat ‘Ben’den ‘Biz’e, ‘Biz’den ‘Bir’e yapılan yolculuktur. Kalbimizdeki şifa ve gerçekliğe ayna olan ise varoluşa “sevgi ile teşekkür”dür. "

ClubMAM Let’s Talk Buluşmaları’na katılım açık kapı ücretsiz ve herkese açıktır.

17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page